Duże doświadczenie.

Wysoka jakość!

Nasza Firma


Jesteśmy firmą produkującą stolarkę drewnianą: okienną i drzwiową. Posiadamy długoletnie doświadczenie w produkcji w/w stolarki. Od szeregu lat wykonujemy zlecenia kontrahentów krajowych i zagranicznych. Możemy się poszczycić wymianą stolarki do takich obiektów jak: „Opera Wrocławska” we Wrocławiu, budynków „Uniwersytetu Szczecińskiego” w Szczecinie, pomieszczeń biurowych „BROK” w Koszalinie, ośrodków wczasowych w Ustroniu Morskim „Leśna Polana”, „Wodnik” itp., osiedle domów wielorodzinnych w Łomiankach pod Warszawą, liczne kamienice w Berlinie. 

Odbiorcami stolarki oferowanej przez naszą firmę są zarówno klienci indywidualni jak i przedsiębiorstwa budowlane. P.P.U.H. „ Dariusz Malec” w swym rodowodzie może się pochwalić dużym doświadczeniem oraz wieloletnią tradycją jako Przedsiębiorstwo istniejące na rynku od 1995 roku. Jesteśmy prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem, a naszym priorytetem jest przetwarzanie drewna posługując się najnowszymi osiągnięciami myśli ludzkiej i bieżącej technologii przemysłu drzewnego. Możemy to osiągnąć dzięki wykształconej i wykwalifikowanej kadrze kierowniczej i zawodowej. To co determinuje nasze działania to nastawienie na nowoczesność i szacunek do tradycji. Nowoczesność, gdyż przy wykonywaniu naszych produktów korzystamy z najnowszych technologii i urządzeń firm zachodnich. Tradycja natomiast jest odzwierciedleniem wykorzystywanego przyjaznego materiału budowlanego jakim jest drewno, które dziś przeżywa swój renesans. Najlepsze produkty powstały zwykle wówczas, gdy świadomie wykorzystano w nich to, co już sprawdzone i niezawodne. Firma Dariusz Malec potwierdza to w sposób bardzo wyraźny: to, co niezawodne, zostało uzupełnione o innowacje techniczne. Nie zapomniano też o stałej poprawie jakości. Poprzez zastosowanie w procesie technologicznym materiałów uznanych firm posiadających certyfikaty najwyższej jakości, produkt nasz utożsamiany jest z elegancją i jakością. Dzięki nieustannej pracy i poświęceniu specjalistów oraz zastosowaniu najnowszej technologii okna drewniane zapewniają przez długie lata solidne zabezpieczenie naszych domostw. Stolarka nasza wykonana z wysokiej klasy drewna sosnowego jak i gatunków egzotycznych oraz nowoczesne ekologiczne impregnaty i lakiery stanowią najskuteczniejsze zabezpieczenie przed warunkami atmosferycznymi. Dzięki dokładności i dbałości o jakość produkty nasze są zaliczane do czołówki krajowych producentów stolarki okiennej i drzwiowej. Ochrona i bezpieczeństwo to kryteria, na które w naszej firmie od dawna zwracano szczególną uwagę, łącząc je nierozerwalnie z precyzją i perfekcją naszej stolarki.


Dziś możemy poszczycić się nowoczesną halą produkcyjną która spełnia wszelkie normy technologiczne oraz normy bezpieczeństwa i higieny pracy, wyposażoną w pełni w nowoczesny i rozbudowany park maszynowy.

© 2012 MALEC.PL Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Web-Profit S.C.